Slide background

Keyifli TATİL için BEVEL TRAVEL'ı seçin

HAKKIMIZDA

Acentecilik faaliyetlerihava ve kara yolu taşımacılığıhavalimanı yer hizmetleri, VIP hizmetler, otelcilik  gibi ana kalemlere sahip, üst başlık olarak TURİZM olarak , adlandırabileceğimiz sektörde 25 yılı bulan iş ve hizmet tecrübemizi   son 12 yıldır kendi işletmemizde müşterilerimizin  hizmetine sunarak çözüm ortakları olabilme mutluluğunu yaşıyoruz.

Üretim ve benzeri sektörlerden farklı olarak hizmet sektörü, görünmeyenin sunumunu yapmak, hayal edileni yaşama taşımak ve bunu memnuniyete çevirmek gibi zor ama keyifli bir yolculuğa sahip. Bu yolculuğu müşterilerimizin de beğenisine sunup artarak ve zincirleme devam eden bir süreç haline getirmek, kalıcı ve nitelikli bir işbirliğine dönüştürmek en önemli amacımız. Bu nedenle esas olan, her aşamasında tüm detaylarını özenle örüp, güzel ve doğru bir iş çıkarıp, iki tarafın da memnuniyetini ortaya koymaktır.

Yukarıda özetlemeye çalıştığımız hizmet anlayışımız sayesinde, 6 yıl önce TRANSERVO adı altında taşımacılık ve organizasyonlar için lojistik hizmetler vererek iş hayatına başlayan firmamız, çalışmalarımız hakkında memnuniyetinizi belirten  geri bildirimleriniz sonrası  verdiğiniz  desteğin sağladığı özgüvenle daha da keyifli  bir hale dönüşen yolculuğuna, 2014 yılı itibarıyla,  BEVEL TURİZM KONGRE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. –  Bevel Travel  seyahat acentesi ünvanıyla daha profesyonel ve tüm süreçlere hakim,  ihtiyaçlarınıza  anında çözüm üreten bir işletme halini almanın gururunu yaşamaktadır.

12 yıldır değişmeyen partnerleri olarak bizleri tercih eden kalıcı dostlarımızdan, ilk kez çalışmanın verdiği heyecanı devamlılığa taşıyarak portföyümüze dahil etme mutluluğu yaşadığımız yeni başlangıçlara kadar, kendi sektörlerinde lider konumundaki özel işletmeler, kamu kurumları ve kamu yararına hizmet veren kuruluşlar bizim en önemli gücümüz ve referans kaynağımızdır.

Bize güç veren, kendi marka değerleri itibarıyla bir o kadar da sorumluluk yükleyen siz değerli müşterilerimize kurum kültürünüzü, çalışma anlayışınızı ve yönteminizi özümseyecek, içinizde var olan bir departman anlayışıyla hizmet verecek olan  BEVEL TURİZM KONGRE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ – Bevel Travel Turizm  olarak,  sloganımızda belirttiğimiz üzere…